Naše mezinárodní vize pro
rozvoj vaší společnosti

Fr / De / Cz / Pl
It / EsSpolečnost ZLAVELY - Industry & Technology byla založena v Norimberku a Rouenu. Společnost působí v Německu, Francii, České Republice, Polsku, a v celé střední Evropě. Pracujeme v celé druzích strojírenství. Naše nabídka je zaměřena na evropské středně velké společnosti a je individuálně přizpůsobena každé společnosti a každé fázi její internacionalizace.

Je třeba zvážit evropský projekt. Nabízíme své technické zkušenosti (úpravy průmyslových zařízení, normy) a rádi vystoupíme i jako zprostředkovatelé. Využíváme naše odbornost a naši mezinárodní síť k odstraňování překážek (jazyk, kultura, tradice).

Chcete připravit evropský plán růstu? Rádi naplánujeme první výměnu názorů a prodiskutujeme vyhlídky.

CSS-Code

Obnovit

Inzenýri s rozsáhlými zkušenostmi ve zpracovatelském prúmyslu

Rozsáhlé odborné znalosti v prúmyslovém a technologickém prostredí (Peugeot, Alstom, Technips, Areva, Infineon atd.)

Odborná znalost vnitrní organizace strednè velkých spolecností (strojírenství, automobilový prúmysl, polovodice, IT atd.)

Specifické zkušenosti s prúmyslovým know-how v oblasti rízení rizik a pojistných událostí, získané v nèjznámejších evropských spolecnostech (Insurance Engineering Service, Naudet – Charles Taylor Adjusting)

Úcast prímo v rodném jazyce (francouzština, nèmcina, ceština), to je také to, co nás dèlá výjimecnými

Analýza procesu jako celku, s partnery a ve vašem jazyce

Díky zkušenostem prúmyslových poradcú a mezinárodních specialistú poskytujeme poradenství ceským spolecnostem spolupracujícím s francouzskými spolecnostmi i francouzským spolecnostem spolupracujícím s Ceskou Republikou nebo jakoukoli stredoevropskou zemí.

CSS-Code

Kód CSS